Akcja reaktywacja! - Zima

Witam!
jestem na siebie strasznie zła że tak zaniedbałam tego powodów, usprawiedliwień mam milon i zero. Teraz już na serio - wracamy, posty teraz będę starać się pisać często, ale nic nie obiecuję.


Aktualnie mamy 7 miesięcy, żyjemy sobie, jemy, śpimy sztuczkujemy. U młodego widzę wiele potencjałów, i nie zamierzam tego zmarnować, zaraz kończy się 2016 a w końcu #2017rokdebiutów :D.

Przez 5 miesięcy odkąd jest u mnie Power, osiągnęłam to co na razie chciałam, cieszę się każdym dniem spędzonym z panem czekoladom. Ludzie mówią że przesadziłam z socjalką, ba! Jestem szczęśliwa że młody miał jej tyle szczególnie przez wakacje, nie było jej nadmiaru ani nie było jej za mało. Teraz mam psa który NIE jest wycofany, nie boi się huków, nie zagania aut.

Fot. Joanna Rachubińska
Aktualnie mamy zimę i ja z niecierpliwością czekam aż się skończy, nienawidzę! Aktualnie jestem myślami przy słonecznych wakacjach czy pięknym zielonym maju :P.

Ale nie myślcie sobie, zimą robimy masę! Haha, staramy się ćwiczyć duuużo na piłce sensorycznej czy w podobie takie ćwiczenia.

Powiem wam że zima, jest to wspaniały okres dla potłuczonych butelek, nienawidzę! Po psie sprzątać trzeba, a inni w zamian za to będą rozrzucać szkło. Najchętniej sama takiemu rozbiłabym na łbie. Na szczęście jak na razie, nie mieliśmy żadnego bliższej styczności ze szkłem, (tfu,tfu!).

Taki informacyjny i informujący post co tam u nas, i jakiś znak że żyjemy :P.


Jak wam mijają Święta? co kupiliście swoim pieskom?

Komentarze

 1. Zdjęcie Powera na tle choinki boskie!
  Wydaje mi się, czy wieliście kiedyś innego bloga o borderku?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeju zdjęcia są cudowne <3 jeśli chodzi o zaniedbywanie bloga, ja tez go zaniedbałam. Nie było mnie na nim 11 miesięcy ale również powracam. Swoim psiakom kupiłam szarpaki i smakołyki. A Power co dostał?
  Życzę udanego sylwestra i sukcesów z Powerem
  oczamipsa365.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Więc witamy z powrotem! Doskonale cię rozumiem, bo też właśnie reaktywuję bloga - zobaczymy co z tego wyjdzie :D
  Pozdrawiamy,
  http://aura-i-kompania-na-4-lapach.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz Psijacielu! :)

Popularne posty