pół roku

10 listopada Power skończył 6 miesięcy, pół roku... :D mój mały papi juz nie jest wcale taki mały, powoli robi sie z niego duży mężczyzna.

Przez dobre 4 miesiące była duża cisza na blogu, ale to dlatego że wyszłam z prawy. Oczywiście posty będą juz regularnie (dobra, dobra postaram się..)

Jako że Power skończył 6 miesięcy chciałabym trochę opisać jak mi sie z nim żyję, jaki jedt itp.Mieszkam z czekoladą całe 4 miesiące, stwierdzam ze jest idealnym nie ideałem :D. Nie wyobrażałam sobie że kiedyś będę miała moją wymarzoną rasę z ktorą zrobie wszystko dobrze, idealnie od początku, wcale to nie bylo łatwe, trudny okres za nami ten trudniejszy przed nami.

Relacje z innymi psami i ludźmi, jako malutki papi na spacerze został zaatakowany przez jakiegoś kundla, oczywiście i Powerowi i mi nic sie nie stalo ale byłam bardziej przestraszona niz sam pies, to bylo jak czekolada miala okolo 3,5 mieisaca. Mlody nic a nic nie zniechecil mi sie do psow, przez co jestem w siódmym niebie, nie reaguje na szczekajace psy, niektore nawet zacheca do zabawy, ale nie jest nachalny.

Jeżeli chodzi o ludzi, nie wiem w sumie jak to ująć, ķażdy podchodzi zeby pogłaskać, przez co power w wieku 4 miesiecy leciał do każdego, teraz mamy to opanowane, jezeli coś z nim ćwiczę, wie ze jestem tylko ja i każde cmokające dzieci nie istenieją :D.

Zapraszam takze na filmik z okazji 6 miesięcy gdzie możecie obejrzeć naszą wspólną pracę :).

https://youtu.be/ToppbiptJ1U

Komentarze

 1. To już pół roku?! Jak te ciapki szybko rosną!
  http://trickspanielabi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. No ja mam nadzieję, że już będziesz tu częściej zaglądać :).

  OdpowiedzUsuń
 3. No wreszcie! Czekałam na wasz post i się wreszcie doczekałam :) Mam nadzieję że będziecie się tu udzielać częściej. ;*

  http://skundlowani.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz Psijacielu! :)

Popularne posty